INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’kishte si të mungonte! Një tjetër shqiptare shkon në Coachella, shfaqet krah Eminem [VIDEO]

S’kishte si të mungonte! Një tjetër shqiptare shkon në Coachella, shfaqet krah Eminem [VIDEO]

Publikuar më: 17:32 16-04-2018

Festivali Coachella është festival i përvjetshëm i cili mbahet në Empire Polo Club në Indio, Kaliforni. Ky festivali është më i famshmi në Amerikë, i cili mbledh VIP-të dhe performuesit më të mirë në një vend. Artistët më të famshëm botërorë këndojnë hitet e tyre muzikore duke përfshirë zhanret e ndryshme si rok, hip hop, indie, muzikë elektronike e shumë të tjera.

Por si vitin e kaluar edhe këtë vit nuk mund të mungonin shqiptaret. Pas Rita Orës, Anxhelina Hadërgjonajt dhe Xhesika Berberit, festivalit i është bashkuar edhe Bebe Rexha.  Këngëtarja shqiptare ka përformuar në të njejtën skenë me reperin EMINEM e sigurisht që ka publikuar një video në instastory, ku thotë: Në Coachella me Eminem!

Më pas Bebe ka publikuar një foto në Instagram ku shihet duke përformuar në të njejtën skenë me Eminem, të cilit i thotë fjalët më të mira të mundshme . 

 

 bibb.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0030620098114014