INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora provokon fansat me lëvizjet e saj joshëse në skenë [FOTO]

Rita Ora provokon fansat me lëvizjet e saj joshëse në skenë [FOTO]

Publikuar më: 11:38 24-05-2019

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për të gjithë publikun në mbarë botën.
Siç dihet, këngëtarja po bën një tur në disa shtete të botës, për të performuar këngët e saj.
Mbrëmë ka performuar në Bournemouth, e cila u shfaq me plot energji dhe e ngriti të gjithë sallën në këmbë për të kërcyer sëbashku me të.
Këngëtarja ishte veshur me një body të zi e cila dukej shumë atraktive, ku në një ndër këngët e saj, ajo provokoi fansat në skenë me disa lëvizje joshëse ku po kërcente me një balerin.

auto_rita1558637182-600x360.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0033550262451172