INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen pamjet, çfarë i bëri bashkë? Kejvina Kthella argëtohet pranë Rita Orës dhe mund ta shihni këtu! [VIDEO]

Publikohen pamjet, çfarë i bëri bashkë? Kejvina Kthella argëtohet pranë Rita Orës dhe mund ta shihni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 11:05 01-05-2019

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare fama e së cilës ka arritur majat nëpër botë. Rita prej disa ditësh ka nisur turin e saj muzikor nëpër Evropë dhe mbrëmjen e kaluar ishte rradha e Milanos për t’u argëtuar me këngët e këngëtares së talentuar, ku sigurisht që nuk kanë munguar edhe fansat shqiptarë. Një prej të pranishmeve në këtë koncert të Ritës ishte edhe bukuroshja Kejvina Kthella. Kjo e fundit ka publikuar disa video në Instagramin e saj ku shfaqet shumë pranë Ritës dhe me siguri i ka shijuar hitet e këngëtares me origjinë shqiptare.

Ritaora from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0036489963531494