INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora pëlqen komentin e kësaj këngëtareje shqiptare, do të habiteni kur të shikoni reagimin e saj pas këtij pëlqimi [FOTO]

Rita Ora pëlqen komentin e kësaj këngëtareje shqiptare, do të habiteni kur të shikoni reagimin e saj pas këtij pëlqimi [FOTO]

Publikuar më: 14:20 15-06-2019

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ku fama e së cilës ka arritur majat nëpër botë.

Janë shume emrat e njohur nga estrada që e ndjekin atë në rrjetet sociale, dhe që e pëlqejnë jashtë mase dhe herë pas here i komentojnë në postimet e saj.

Njëra ndër keto është edhe artistja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, e cila me sa duket paska një simpati të veçantë për kengetaren shqiptare me famë botërore.

Së fundmi, Besa i ka komentuar Ritës në postimin e saj te fundit të realizuara gjatë performancës së saj në festivalin e qershorit “Summertime Ball 2019”, në Londër.

Komenti i Besës përfshinte një emoji prej ylli dhe zemre si shenjë vlerësimi për këngëtaren Ritën.

Sapo Besa ka marrë pëlqimin e Rita Orës, nuk ka nguruar aspak që ta ndajë atë lumturi bashkë me ndjekësit e saj në Instagram, Instastory.

rit1-e1560596769155.png

Me sa duket, Besa është emocionuar shumë në momentin kur është njoftuar nga Instagrami, që komenti i saj ka marrë pëlqimin e Ritës dhe ka ndarë një tjetër story ku shkruan:

“Të dua Rita Ora”.

rit2-e1560596804176.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027790069580078