INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Revista prestigjoze britanike shkruan për Era Istrefin: 2018-ta është viti i saj [FOTO]

Revista prestigjoze britanike shkruan për Era Istrefin: 2018-ta është viti i saj [FOTO]

Publikuar më: 11:33 06-09-2018

Nuk kanë të ndalur sukseset për këngëtren shqiptare që tanimë është me famë ndërkombëtare.

Revista prestigjioze britanike “Spindle” i ka kushtuar një artikull këngëtares shqiptare me famë botërore, Era Istrefi. Në këtë artikull në të cilën ajo gjithashtu është intervistuar, shkruan se ky ishte viti i Era Istrefit e cila po shkëlqen si dritë në morinë e këngëve të tregut muzikor.

Era ka rrëfyer edhe një herë për eksperiencën e saj në “Kupën e Botës”, për bashkëpunimin e sukseshëm si kolegë me Will Smith, Diplo dhe Nicky Jam ndërkohë që ka folur edhe për dy hitet e saj muzikore, “Prisoner” dhe “Oh God”.
Gjithashtu ajo ka shprehur dëshirën për të patur një bashkëpunim muzikor me Lil Uzi apo Cardi B pasi krahas muzikës ‘reggaeton’ ajo është e dashuruar edhe me atë ‘hip-hop’.

Article Logic
Execution time: 0.008991003036499