INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama pritet me protesta në Shkodër, qytetarët bllokojnë rrugën

Rama pritet me protesta në Shkodër, qytetarët bllokojnë rrugën

Publikuar më: 09:40 26-04-2019

Kryeministri Edi Rama pritet me protesta në Shkodër.

Anëtarë dhe mbështetës të Partisë Demokratike dhe forcave të tjera opozitare po i bllokojnë rrugën kryeministrit, i cili ditën e sotme pritet të mbërrijë në Shkodër dhe në Malësinë e Madhe.

Protestuesit thonë se kryeministri nuk është i mirëpritur në Shkodër pasi, sipas tyre, e ka persekutuar këtë qytet.

Protestuesit kanë djegur edhe goma.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0046608448028564
    array(1) { ["section"]=> string(67) "rama-pritet-me-protesta-ne-shkoder-qytetaret-bllokojne-rrugen-92346" }