INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohet raporti i DASH për Shqipërinë. Korrupsioni i përhapur në të gjitha degët e qeverisjes. Probleme me lirinë e shprehjes dhe të shtypit

Publikohet raporti i DASH për Shqipërinë. Korrupsioni i përhapur në të gjitha degët e qeverisjes. Probleme me lirinë e shprehjes dhe të shtypit

Publikuar më: 08:13 21-04-2018
Article Logic
Execution time: 0.00357985496521