INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dita e dytë e qeverisë në Fier. Rama: Në administratë ka ende parazitë dhe grabitqarë. Njerëzve u bihet në qafë padrejtësisht

Dita e dytë e qeverisë në Fier. Rama: Në administratë ka ende parazitë dhe grabitqarë. Njerëzve u bihet në qafë padrejtësisht

Publikuar më: 09:14 21-04-2018
Article Logic
Execution time: 0.0032479763031006