INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen pamjet/ Fifi dhe Adis Patushi ''përballen'' me Adrola Dushin, kush i bëri bashkë ish-partnerët

Publikohen pamjet/ Fifi dhe Adis Patushi ''përballen'' me Adrola Dushin, kush i bëri bashkë ish-partnerët

Publikuar më: 13:35 25-11-2022

Pak ditë më parë, Xhensila Murtezaj festoi një vjetorin e themelimit të markës së saj të bukurisë. Këngëtarja e njohur mblodhi bashkë shumë miq dhe kolegë të saj të famshëm. Siç vihet re nga fotot që janë publikuar, pjesë e këtij eventi ishin dhe shumë personazhe mjaft të përfolur në mediat rozë.

Po flasim për çiftin shumë të komentuar Fifi dhe Adis Patushi. Por, gjithashtu u vu re prezenca e ish partneres së Adisit, modeles Adrola Dushi.

Fifi dhe Adisi ka pozuar me Besin dhe Xhensilën ndërkohë që pak më tutje ka qenë dhe Adrola, e cila gjithashtu nuk ka kursyer foto me Xhensilën.

 

 -640-0-638075ac822c6.jpg

-640-0-638075ac52c67.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0036060810089111