INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse vallë?! U largua nga Big Brother, Beatrixit i ndodh e papritura, ja për çfarë bëhet fjalë

Pse vallë?! U largua nga Big Brother, Beatrixit i ndodh e papritura, ja për çfarë bëhet fjalë

Publikuar më: 18:34 23-01-2022

Beatrix Ramosaj nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Kjo u bë e ditur nga moderatorja e emisionit “Fan Club Big Brother VIP”, Dojna Mema. Ditën e sotme, e ftuar, përveç Dj Dagz dhe Xheisarës supozohet të ishte e larguara e fundit e shtëpisë, këngëtarja, Beatrix Ramosaj. Megjithatë, Dojna lajmëroi se Trixa nuk do të jetë pjesë e programit.

Ajo theksoi se Beatrix nuk është në gjendje të mirë emocionale dhe është shumë e ngarkuar, por do të vijë sapo të ndihet më mirë.

“Ne kemi folur dje me Trixën e cila është në gjendje të ngarkuar emocionale dhe psikologjike, kështu që me mirëkuptim të plotë nga ana e “Fan Club”-it, ne do ta shtyjmë takimin me Trixën, deri në momentin që ajo të ndihet gati.”

Article Logic
Execution time: 0.0025060176849365