INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Presidenti puth live punonjësen [VIDEO]

Presidenti puth live punonjësen [VIDEO]

Publikuar më: 15:36 04-06-2018

Nuk kanë të sosur gafat e presidentit të Filipineve Rodrigo Duterte i cili po përballet më një sërë kritikash.

Presidenti ishte duke mbajtur nje fjalim në Korenë e Jugut.

Një moment ai ndalon dhe fton një nga punonjëset duke  e bindur që ta puth në buzë para të gjithëve.

Fillimisht ai u duartrokit nga të pranishmit ndërsa anëtarë të të drejtave të grave e konsideruan një shfaqje te shpifur teatrale.

Kjo nuk është hera e parë që presidenti është kritikuar për sjelljen e tij ndaj grave.

Article Logic
Execution time: 0.0032989978790283