INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prej shumë vitesh nuk flasin, sot TUNA ka dy fjalë për Dafina Zeqirin: Pas 10 vitesh…

Prej shumë vitesh nuk flasin, sot TUNA ka dy fjalë për Dafina Zeqirin: Pas 10 vitesh…

Publikuar më: 16:28 13-09-2021

Pas super hitit “Vibe”, publikuar 10 vite më parë, u përfol se Tuna Sejdi dhe Dafina Zeqirin kishin patur një përplasje mes tyre. E si pasojë dy këngëtaret e dashura për publikun nuk patën një raport të mirë për një periudhë të gjatë kohore.

Por duket se tani keqkuptimet kanë mbaruar dhe janë lënë pas krahëve. Tani Tuna dhe Dafina kanë vendosur që të bashkojnë sërish forcat për hitin e radhës.

 

-640-0-613f2870973c8.png

 

Për këtë projekt, këngëtaret kanë dhe disa fjalë për njëra-tjetrën. “Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade.” shkroi Tuna.

“Mezi po pres për videon tonë muzikore”, iu përgjigj Dafina.

Article Logic
Execution time: 0.053130149841309