INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Portofoli i tyre do të jetë plot, 3 shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë para gjatë vitit 2023

Portofoli i tyre do të jetë plot, 3 shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë para gjatë vitit 2023

Publikuar më: 19:24 24-11-2022

Edhe pse jemi ende larg fundit të 2022-shit, astrologët kanë parashikuar që tani se cilat do të jenë shenjat më të përmbushura ekonomikisht për vitin pasardhës. A jeni edhe ju në mesin e tyre?

Dashi/ Dashi do të jetë ndër më të favorizuarit në sektorin financiar. Sapo Jupiteri të hyjë në Dem në maj, Dashi duhet të hapë shampanjën dhe të fillojë festën pasi paratë do të derdhen lumë. Të lindurit në këtë shenjë do të marrin një rrogë shtesë në punë ose mund të bëjnë një investim që do t’u sjellë fitime. E vetmja gjë që është e sigurt është se portofoli i tyre nuk do të jetë kurrë bosh.

Peshorja/2023 do të jetë një vit i shkëlqyer për financat e kësaj shenje, e cila do të korrë më në fund frytet e investimeve të muajve të fundit të 2022-shit. Duhet të falënderoni Jupiterin, i cili në maj do të hyjë në shenjën e Demit dhe do t'ju bekojë me bollëk.

Peshqit/ Për Peshqit viti 2023 premton të sjellë mjaftueshëm para deri në maj. Dhe kjo sepse deri atëherë, Jupiteri do të jetë në shenjën e Dashit dhe do të ndriçojë shtëpinë e tyre të dytë që ka të bëjë me financat.

Article Logic
Execution time: 0.0035550594329834