INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bëjnë lojë?! Mevlani dhe Ledjana janë gati të dalin si çift, mamaja i Antonelës bën deklaratën që s’pritej: Ja prova që…

Po bëjnë lojë?! Mevlani dhe Ledjana janë gati të dalin si çift, mamaja i Antonelës bën deklaratën që s’pritej: Ja prova që…

Publikuar më: 18:29 29-04-2021

Puntatën ku mori pjesë mamaja e Antonelës, zonja Donika, në fokus të bisedës ishte trekëndeshi që ishte formuar në atë kohë, Ledjana-Mevlan-Antonela. Zonja Donika tha se Mevlani dhe Ledjana nuk kanë ndjenja pr njëri-tjetrin por thjesht duan përfitimit ekonomike dhe tha se së shpejti ata do të ndahen.

 Së fundmi, pas publikimit të Giveaway-t të rradhes që do të zhvillohet nga Ledjana dhe Mevlani, zonja Donika ka bërë një postim në Instastory që i ka habitur të gjithë.

“Për të gjithë ju që vendosët në dyshim fjalën time që ky çift po krijohet vetëm për përfitime materiale dhe duke shfrytëzuar dashamirësinë e vet për Giweaway ja ku është prova! Ky është vetëm fillimi…”- shkruan mamaja e Antonelës.

IMG-20210403-WA0008-169x300.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010111093521118