INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Picieri shqiptar 'çmend' gjermanët! Shikoni shfaqjen që jep ai me brumin e picës [VIDEO]

Picieri shqiptar 'çmend' gjermanët! Shikoni shfaqjen që jep ai me brumin e picës [VIDEO]

Publikuar më: 15:29 21-10-2018

Një picier shqiptar në Gjermani është bërë i famshëm në rrjetet sociale, pasi përveçse gatuan pica, ai jep dhe shfaqje për klientët me "brumin" e picës.

Shqiptari nga Tirana, me emrin Toni, në video të postuara në rrjetin e tij social të Facebook-ut, tregon se jeton dhe punon në Gjermani. Në video Toni shfaqet duke lëvizur në lokalin ku punon dhe duke luajtur me brumin e picës, në mënyra nga më të ndryshmet.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0034971237182617