INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përreth botës. Njihuni me brigjet më magjike [FOTO]

Përreth botës. Njihuni me brigjet më magjike [FOTO]

Publikuar më: 12:52 21-09-2019

A doni të udhëtoni rreth botës dhe të njiheni me vijat më të bukura bregdetare?

Nëse nuk keni mundësi shijoni përmes këtyre fotove.

“MailOnline Travel” ka publikuar disa prej fotove më spektakolare të vijave bregdetare në botë.

Aty gjenden pamje mahnitëse nga Florida në Ishujt Faroe.

Në të mund të gjeni brigje, plazhe, ishuj, oqeane, male, shkëmbinj dhe gadishuj, që ofrojnë pamje të jashtëzakonshme.

Tajlandë

 tajlande.PNG

Ishujt Faroe

ishujt_faroe.PNG

Florida

Florida.PNG

Marok

Marok.PNG

Irlande

irlande.PNG

Indonezi

Indonesi.PNG

Marseje

Marseje.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0036821365356445