INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përgjaket Laçi, vritet një 24 vjeçar [EMRI/FOTO]

Përgjaket Laçi, vritet një 24 vjeçar [EMRI/FOTO]

Publikuar më: 09:18 13-06-2019

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme zona afër stadiumit të qytetit të Laçit është tronditur nga të shtënat me armë. Për pasojë ka vdekur në vend 24 vjeçarit Viktor Shkorreti. Policia bën të ditur se është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i dyshuar i vrasjes, shtetasi E.K.,32 vjeç, banues në Tiranë.
Sipas bluve autori i kësaj ngjarjeje, që ndodhi për shkak të një konflikti për motive të dobëta, shkruan Newsbomb.
Policia e Kurbinit  në bashkëpunim me Policinë e Tiranës  vijon punën  për lokalizimin dhe kapjen e autorit të dyshuar të vrasjes së 24 vjeçarit.
Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Pare Kurbin për veprime të mëtejshme hetimore, për veprat penale “Vrasje me dashje” dhe “Mbajtja pa leje e armëve dhe municioneve  luftarake”, parashikuar nga nenet 76 dhe 278/1 të Kodit Penal.

djali.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0025730133056641