INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi reperi i dedikoi këngë, Arbenita tregon pozicionin e preferuar dhe është sipër FEROS [FOTO]

Pasi reperi i dedikoi këngë, Arbenita tregon pozicionin e preferuar dhe është sipër FEROS [FOTO]

Publikuar më: 10:31 10-06-2019

Fero ka publikuar ditën e djeshme këngën e tij më të re të cilën e kishte lajmëruar prej disa ditësh dhe fansat po e prisnin me padurim pasi pjesë e videoklipit është edhe Arbenita.

Këngën reperi ia ka kushtuar modeles bukuroshe e cila shfaqet në shumicën e skenave të videoklipit. Çifti shfaqen në momentet e tyre private, duke u puthur, përqafuar e duke shijuar pushimet bashkë. Kënga është pëlqyer shumë dhe brenda pak orësh ka arritur mijëra shikime.

Ata duken më të lumtur se kurrë dhe Arbenita na ka treguar një tjetër detaj interesant.

Në një postim në Instastory ajo shfaqet e hipur në qafën e Feros, dhe na thotë se ky është pasioni i saj, ndërkohë reperi, i lidh asaj atletet. “Pasioni im”, shkruan Arbenita.

NITE.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036590099334717