INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I ulet në prehër! Jennifer Lopez

I ulet në prehër! Jennifer Lopez "çmend" fansin me kërcimin erotik [FOTO]

Publikuar më: 10:50 10-06-2019

Jennifer Lopez është një nga këngëtaret me famë botërore e cila është e adhuruar për të gjithë njerëzit në mbarë botën.

Para disa muajsh, këngëtarja është martuar me Alex Rodriguez, i cili është një lojtar bejsbolli.

Jennifer Lopez ka dhuruar sërishspektakël para fansave të saj. Këngëtarja Jennifer Lopez ka filluar turin e saj muzikor në Los Angeles.

Në moshën 49 vjeçare ajo ia ka dalë të dhurojë spektël sërish me shfaqen e saj dinamike dhe provokuese.

Kengetarja ka zgjedhur një prej ndjekësve për të dhuruar një kërcim provokues. Turi i saj "It’s My Party Tour" që do të vijojë në disa vende në SHBA, në Kanada, Izrael, Rusi, Turqi dhe Egjipt.

393155.jpg

393156.jpg

393158.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034468173980713