INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi i tha “PO” propozimit për martesë, Eliona Pitarka shtatzënë për herë të parë? Ky DETAJ po intrigon fansat!

Pasi i tha “PO” propozimit për martesë, Eliona Pitarka shtatzënë për herë të parë? Ky DETAJ po intrigon fansat!

Publikuar më: 15:31 28-11-2020

Eliona Pitarka i tha “Po” propozimit për martesë nga i dashuri misterioz në fillim të muajit tetor. Dhe tani ndjekësit kanë aluduar se aktorja e njohur është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë. Ajo postoi ditën e sotme një foto e veshur me një fustan ngjyrë blu të errët, të gjerë dhe menjëherë fansat e uruan për shtatzëninë.

“Shtatzëni të mbarë, zemër??♥️”– shkroi një prej tyre.

Ndërsa një tjetër komentoi: “Të ka dhënë nur shtatzënia ?”

Screenshot_1.png

Ka pasur edhe ndjekës të aktores që kanë supozuar mbi gjininë e bebit, duke pretenduar se Eliona Pitarka është në pritje të një vajze.

eliona-pitarka.jpg

 

Ndërkohë, aktorja nuk ka bërë asnjë reagim ndaj këtyre komenteve, duke vendosur të heshtë.

Ajo zbuloi më 8 tetor se i kishte thënë “Po”, propozimit për martesë. Megjithatë, ka vendosur që identitetin e mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën ta mbajë sekret.

Article Logic
Execution time: 0.0037949085235596