INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi e akuzon për PHOTOSHOP dhe e ofendon, Eliona Pitarka i kthehet ashpër: Ngel si m…[FOTO]

Fansi e akuzon për PHOTOSHOP dhe e ofendon, Eliona Pitarka i kthehet ashpër: Ngel si m…[FOTO]

Publikuar më: 17:03 28-07-2020

Eliona Pitarka është një prej aktoreve të humorit dhe është një ndër vajzat më seksi në showbiz-in shqiptar. Gjithmonë në vëmendjen e medias dhe publikut Eliona di mjaft mirë të na bëjë për vete me tipin e saj dhe sesa gallatë është.

Ajo nuk nguron të publikojë foto ‘hot’ në rrjetet sociale, ku merr edhe shumë komente.

Mirëpo, duket se Eliona nuk i ka pritur mirë të gjitha fjalët e ndjekësve, pasi njëri e ka nervozuar vërtetë atë.

“Pse bën si pjeshkë kur përdor photoshop, budallaqe”, komenton ndjekësi dhe Eliona në nerva e sipër i kthehet:”Budalla je ti që flet pa baza. Shih video story dhe ngel si m*t”.

ZG.png

Article Logic
Execution time: 0.0099949836730957