INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Gigi Hadid kapet mat me një mashkull tjetër, reagon ish i dashuri i saj, Zayn Malik: Ajo është… [FOTO]

Pasi Gigi Hadid kapet mat me një mashkull tjetër, reagon ish i dashuri i saj, Zayn Malik: Ajo është… [FOTO]

Publikuar më: 17:09 05-04-2019

Prej disa kohësh Gigi Hadid dhe Zayn Malik i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Është aluduar se shkaku i ndarjes është se ata kuptuan që nuk po funksiononte mes tyre.
Zayn pas ndarjes me modelen ka bërë disa postime të çuditshme në twitter ku shkruante ‘ti nuk je ai person që thoje se ishe’. Të gjithë mediat e kanë përkthyer këtë postim si një dedikm për ish të dashurën e tij, Gigi Hadid.

dcgv.png

 

Ndërkohë që modelja nuk është shqetësuar aspak për këto postime, por ka vendosur që ta harrojë këngëtarin. Mbrëmjen e së mërkurën në New York, Gigi Hadid është fotogruafuar me dikë tjetër. Modelja 23-vjeçare po shijonte një bisedë me Samuel Krost, i njohur më së shumti për paraqitjen në dokumentarin famëkeq të Fyre Festival.

5.2.jpg


Por nuk ka vonuar as reagimi i këngëtarit, ish të dashurit të modeles. Ai nëpërmjet një postimi në twitter ka sqaruar të gjithë që ato postime nuk ishin aspak për Gigi Hadid. Ndër të tjera Zayn Malik ka shkruar që ‘ajo është femra më e mrekullueshme që ai ka njohur ndonjëherë’

aed.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0034871101379395