INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E tallin për pamjen e saj, ky reagim i Gigi Hadid është një mësim për të gjithë! [FOTO]

E tallin për pamjen e saj, ky reagim i Gigi Hadid është një mësim për të gjithë! [FOTO]

Publikuar më: 13:17 29-03-2019

Modelja amerikane Gigi Hadid është padyshim një ndër modelet më të pëlqyera dhe më me famë në fushën e modelingut. Me format trupore të mrekullueshme dhe me ëmbëlsinë që e karakterizon, ajo gjithmonë di të tërheqë vëmëndjen e të gjithëve më daljet në evente të rëndësishme e jo vetëm.

Por edhe pse është kaq e bukur, ndaj Gigit adresohen edhe komente negative që lidhen me pamjen dhe e njëjta gjë ka ndodhur së fundmi.  Gigi ka pozuar për një set fotografik pranë një vendi bregdetar, ku kishte takuar anëtarë të një familje, të cilët i kishin kërkuar të bënin disa foto me të. Pavarësisht se kishte ndenjur 12 orë në diell dhe kishte pozuar me një paruke, Gigi kishte pranuar. Siç duket tashmë ajo është penduar për këtë akt mirësjellje për shkak se dikush nga familjarët ka postuar fotot në ‘Tëitter’ ku modelja nuk duhet në gjendjen më të mirë të saj.

ggigi.png

 

Për këtë arsye ajo është kthyer ashpër ndjekësit në “Twitter” dhe ka reaguar keq. “Jam e zhgënjyer që ka njerëz si ty që funksionojnë në një nivel inteligjence që nuk shikojnë eksperiencën e këndshme që unë pata me familjen tënde, por e kthen në një eksperiencë negative. Mesazhet e tua nuk më bëjnë mua vajzë të shëmtuar, por të bëjnë ty”, – ka shkruar modelja.

best.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030250549316406