INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bye, Bye Zayn Malik! Pas ndarjes me këngëtarin, Gigi Hadid kapet MAT me një tjetër mashkull [FOTO]

Bye, Bye Zayn Malik! Pas ndarjes me këngëtarin, Gigi Hadid kapet MAT me një tjetër mashkull [FOTO]

Publikuar më: 12:36 05-04-2019

Nuk është e qartë se kur Gigi Hadid dhe Zayn Malik i kanë dhënë sërish fund lidhjes së tyre por këngëtari duket se nuk po e përballon siç duhet këtë situatë. Ditët e fundit ish-pjesëtari i One Direction është kritikuar për postimet e tij në rrjetin social Tëitter ku në mënurë të pakuptimtë ofendon dikë.

Nga ana tjetër, Gigi sapo është fotografuar me Samuel Krost, i cili ka një reputacion famëkeq pasi u shfaq në dokumentarin e shumëpërfolur “Fyre Festival”. Ata po shijonin një darkë mes miqsh duke ngrënë sushi në një restorant në Los Angeles dhe dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

5.2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033290386199951