INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi e quajti IDIOT, moderatorja i kthehet sërish KEQ futbollistit SHQIPTAR: Bëhu burrë! Mos më dërgo motrën...[FOTO]

Pasi e quajti IDIOT, moderatorja i kthehet sërish KEQ futbollistit SHQIPTAR: Bëhu burrë! Mos më dërgo motrën...[FOTO]

Publikuar më: 13:28 10-06-2019

Para pak ditësh ka nisur një debat mes komentatores së njohur sportive, Qëndresa Krelanit dhe futbollistit të Kosovës, Edon Zhegrovës. Historia nis me rrëfimin e Krelanit, që shprehej se një ndër gabimet e saj në komentim, ishte momenti kur kishte lënë mikrofonin ndezur dhe kishte bërtitur: “Gjuaje o idiot”.

Këto fjalë i drejtoheshin Zhegrovës, për një gabim të bërë në fushën e lojës. Vetë futbollisti i Bazelit nuk e ka pritur aspak mirë, duke e konsideruar si një gjest të ulët. I menjëhershëm ishte edhe reagimi i Qëndresa Krelanit, që për “Sports Show” ka thënë: “Duhet të bërë burrë dhe të jetë para meje, jo të më dërgoj motrën. Tani vetëm Vedat i Stupcave ka ngelur pa më shkruar për të”, ka thënë komentatorja shqiptare.

zejht.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034489631652832