INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes së bujshme nga Lim Hoti, Baby G merr vendimin e papritur për veten e saj [FOTO]

Pas ndarjes së bujshme nga Lim Hoti, Baby G merr vendimin e papritur për veten e saj [FOTO]

Publikuar më: 10:24 16-08-2019

Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale e cila ndan foto dhe video të ndryshme me të gjithë ndjekësit e saj si nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Kohët e fundit ajo ka qenë shumë në vëmendjen e mediave për ndarjen e saj me menaxherin Lim Hoti.

auto_sfff1551892228.jpg

Pas ndarjes së saj, reperja ka vendosur që të shkojë në Angli e cila do të lancojë së shpejti një këngë të re ku mendohet se do të jetë në bashkëpunim me dy reperë të rinj.

Ajo e ka publikuar vetë këtë lajm përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet në studion e saj muzikore ku me sa duket pas ndarjes së saj me menaxherin Lim Hoti do fokusohet vetëm tek karriera e saj.

bb.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0025808811187744