INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas keq! Baby G i bën diss të fuqishëm Taynës dhe Rinës, si do reagojnë ato pas kësaj?! [VIDEO]

Plas keq! Baby G i bën diss të fuqishëm Taynës dhe Rinës, si do reagojnë ato pas kësaj?! [VIDEO]

Publikuar më: 11:42 15-08-2019

Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale e cila ndan foto dhe video të ndryshme me të gjithë ndjekësit e saj si nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Kohët e fundit ajo ka qenë shumë në vëmendjen e mediave për ndarjen e saj me menaxherin Lim Hoti.

auto_sfff1551892228.jpg

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet duke folur për arritjet e saj ku i ka arritur të gjitha vetë pa ndihmën e asnjë personi, por nuk ka nguruar që t'ju bëjë diss dhe repereve të njohura Taynës dhe Rinës.

collage.jpg

Në postimin e saj Baby G ka shkruar:

"Njerëzit e rremë po dalin nga pista këtë vit që është !!!!! #Zerotolerancë. Respekt për të gjithë artistët shqiptarë që kanë qenë në udhë për mbi 10 vjet dhe që akoma janë të përulur only # real-artistë vetëm!"- ka shkruar Baby G duke injoruar të gjithë ata artistë që janë të rinj në këtë fushë dhe mburren me arritjet e tyre të cilat nuk i kanë falë vetes por falë menaxherëve të tyre, ku mendohet se e ka për reperet Rina dhe Tayna.

Por në videon e saj ajo ka thumbuar dy këngëtaret pë fjalët që kanë përdorur në këngët e tyre:

"Unë jam këtu për vete jam këtu pse je tu tregu njerëzve ti je para, ti je mami, ti je papi ti je.... Moreee, ejjj çohu prej gjumittt, ëohu prej gjumiiit- është shprehur Baby G.

 

Article Logic
Execution time: 0.0055549144744873