INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas shprehjes së dashurisë për këngëtaren, Ledri Vula kalon pushimet me familjen e Dua Lipës! [FOTO]

Pas shprehjes së dashurisë për këngëtaren, Ledri Vula kalon pushimet me familjen e Dua Lipës! [FOTO]

Publikuar më: 09:46 16-08-2019

Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun shqiptar dhe sigurisht një prej reperëve më të dashur edhe për vajzat të cilat shkulin flokët pas tij. Ai i ka dhuruar publikut tonë shumë hite ndër vite, hite të cilat i dëgjojmë në të gjitha ambientet.

Ju rikujtojmë se këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe reperi i njohur kosovar Ledri Vula vite më parë kanë qenë në një lidhje të cilën mediat e kanë komentuar shpeshherë.

dua-lipa-0001-ledri.jpg

Edhe pse Ledri me Duan e kanë harruar të shkuarën dhe sot janë miq shumë të mirë. Po ashtu edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme, Ledri ka kaluar ditë të bukura pushimi nën shoqërinë e babait të Dua Lipës, Dukagjinin dhe vëllain e saj, Gjinin.

-640-0-5d55c8bcc4b4b.jpg

-640-0-5d55c8bc44124.jpg

Reperi nuk ka nguruar për të postuar foto dhe video të ndryshme nga udhëtimi në Ulqin dhe ku shkruan se ja ka kanë kaluar shumë bukur sot.

-640-0-5d55c8bddb997.jpg

Kujtojmë që dy vite më parë prindërit e Duas dhe Ledrit i kaluan pushimet bashkë.

-640-0-5d55c8bf84b4b.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032718181610107