INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes së bujshme, Mevlani pranon ndjenjat për Ledjanën: Do të jetoja në…

Pas ndarjes së bujshme, Mevlani pranon ndjenjat për Ledjanën: Do të jetoja në…

Publikuar më: 12:37 22-06-2021

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga janë dy nga konkurentët më të pëlqyer në Përputhen. Ata kanë dalë çift nga ky program. Vetëm pak kohë nga përfundimi i programit dyshja i dha fund mardhënies së tyre. Prej kohësh të dy hedhin dedikime kushtuar njëri-tjetrit.

Së fundmi i ftuar në TCH Mevlani është pyetur se ku do të jetonte në Milano apo në Kavajë, ai është përgjigjur në Rrëshen. Duke kujtuar këtu se Ledjana është nga Rrësheni. Kjo është një tjetër shenjë që Mevlani ndjen akoma për Ledjanën.

Article Logic
Execution time: 0.0029840469360352