INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Tea, sërish në lidhje?! Bearti filmohet në pushime me këtë vajzë simpatike, ja kush është ajo!

Pas ndarjes nga Tea, sërish në lidhje?! Bearti filmohet në pushime me këtë vajzë simpatike, ja kush është ajo!

Publikuar më: 17:35 13-06-2021

Pas daljes nga “Për’puthen’, Bearti ka qenë një nga djemtë më aktiv në rrjete sociale. Lidhja e tij e fshehtë me Tean dhe më pas ndarja e papritur, e vendosi Beartin në qendër të vëmendjes mediatike. Ndonëse është shprehur se nuk i pëlqen fama, duket se në fakt këtë periudhë ai po e shfrytëzon në maksimum për të qenë sa më afër personave që e ndjekin.

Madje, ai vetë ka dashur të nxisë thashetheme me videon e fundit të publikuar në IntaStory. Bearti ka treguar se po i kalon pushimet në jug të Shqipërisë, në shoqërinë e një vajze seksi e cila quhet Juliana.

Ata trokasin gotat me njëri-tjetrin dhe kaq u desh që fansat të aludojnë për një lidhje të re, pas ndarjes nga Tea.

As Bearti dhe as vajza në fjalë s’kanë reaguar ende për këto lajme.

dfghjkl-440x600-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00319504737854