INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi?! Roza Lati s’e ndal sherrin me Bieta Sulon: Na vjen keq se u rrëmbyem…

Çfarë ndodhi?! Roza Lati s’e ndal sherrin me Bieta Sulon: Na vjen keq se u rrëmbyem…

Publikuar më: 18:32 13-06-2021

Roza Lati me sa duket nuk ka për ta lënë me kaq sherrin dhe pakënaqësinë që pati gjatë emisionit me Bietën. Nëpërmjet një postimi në story duket se po don të bëjë paqe, por në të vërtetë vijon të godasë akoma më fort me ironinë e saj.

Në emër të publikut, në emër të Instagram, dhe të YouTube, dua të të kërkoj ndjesë Bieta Sulo që more mbrapsht këtë shpullë të ftohtë nga të gjithë ne. Na vjen keq Bieta se u rrëmbyem nga emocionet të gjithë e na rrëshkitën si copëza diamantesh të ftohta…
Asgjë personale. Kjo është arsyeja pse publiku më do. Sepse unë i kapërcej kufijtë e mi. Por jo kufijtë e tu.
Unë tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurinë time! Kështu që hajde të çohemi të gjithë në këmbë dhe të bëjmë Gëzuar!!!
Se Roza nesër ka ditëlindjen!! E s’duhet ta shtrojmë ditën e parë të vitit të Shenjtë, me urrejtje dhe mllef! Ne jemi më të mëdhenj se kaq apo jo zemrat e mia?

Kujtojmë se e gjitha nisi nga seti fotografik i Rozës i cili ishte mjaft i guximshëm dhe kjo u kthye në një mollë sherri mes moderatoreve.

Article Logic
Execution time: 0.002593994140625