INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani merr vendimin e rëndësishëm për jetën e tij!

Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani merr vendimin e rëndësishëm për jetën e tij!

Publikuar më: 17:35 08-06-2021

Mevlan Shaba, Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga janë komentuar pafund për trekëndëshin e dashurisë që formuan në Përputhen. Pavarësisht kësaj, edhe pse kishte dy vajza që luftonin për të, Mevlani doli çift me Ledjanën por lidhja e tyre përfundoi shumë shpejt.

Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani ka treguar se së shpejti do të kthehet në Gjermani. Në një lidhje live në Instagram me Shkëlqimin, ka zbuluar se pas datës 20 do të kthehet në Gjermani.

Gjtihashtu ai ka treguar se ka disa projektet shumë të mira muzikore.

“Do iki në Gjermani pas datës 20. Këtë verë presin gjëra të rënda”, u shpreh Mevlani.

Article Logic
Execution time: 0.0032670497894287