INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Bearti, rikthehet sërish në PËRPUTHEN?! TEA dhe Olsa Muhameti marrin vendimin e PAPRITUR!

Pas ndarjes nga Bearti, rikthehet sërish në PËRPUTHEN?! TEA dhe Olsa Muhameti marrin vendimin e PAPRITUR!

Publikuar më: 14:27 02-04-2021

Tea Trifoni ka lëshuar “bombën” e radhës. Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka qenë me muaj në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me Beartin. Romanca e tyre nuk pati një fund të lumtur, ata para pak dite u ndanë dhe këtë e konfirmuan në rrjetet sociale.

Mirëpo, Tea përsëri ka surprizuar të gjithë fansat me foton e fundit ku shihet pranë autorës së programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti.

“Pyesni Olsa Mahumtin se çfarë do të bëhet të hënën.

Kafe njerëzore pas tre muajsh”, ishte mbishkrimi i Teas në këtë fotografi, kështu duke na lënë të kuptojmë se do të jetë përsëri pjesë e programit, teksa nuk ka dhënë më shumë detaje.

Një rikthim i Teas në një formë apo tjetrën? Kjo mbetet të kuptohet nesër, e të shihet të Hënën. Diçka interesante po “gatuhet”.

 

tea-olsa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036661624908447