INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Ana, Arsimi konfirmon lidhjen me Antonelën?! Ky DETAJ çudit fansat!

Pas ndarjes nga Ana, Arsimi konfirmon lidhjen me Antonelën?! Ky DETAJ çudit fansat!

Publikuar më: 12:37 09-05-2021

Antonela dhe Arsimi kanë bërë që të flitet së fundmi për ta. Ata të dy na kanë lënë të kuptojmë se mund të jenë në një lidhje bashkë dhe kjo falë komenteve dhe deklaratave të ndryshme kundrejt njëri tjetrit.

Fillimisht u shfaqet të dy në një video shumë të afërt, ndërsa Arsimi e puthte Antonelën në faqe. Më pas me komente të ndryshme dukej sikur i shprehnin dashurinë njëri tjetrit.

Ndërsa së fundmi Arsimi ka ndarë me ndjekësit në instagram një foto të Antonelës krahas së cilës shkruan: “Më mungon”. Ndërsa Antonela ka zbuluar një super surprizë, një tufë gjigande me trëndafila të kuq në formën e zemrës.

Edhe pse ajo nuk e ka deklaruar se nga kush e ka këtë dhuratë, fansat mendojnë se trëndafilat mund ti kenë ardhur nga Arsimi.

Vetëm pak kohë më parë Arsimi pati një histori të shkurtër dashurie me Anën, por që mesa duket tashmë e ka harruar plotësisht dhe po i përkushtohet Antonelës.

antonelaaa-1.png

dume.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0028960704803467