INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas mbylli TikTok-un dhe la muzikën për fenë, Fero habit fansat me punën e re: Këtë e konsideroj hallall

Pas mbylli TikTok-un dhe la muzikën për fenë, Fero habit fansat me punën e re: Këtë e konsideroj hallall

Publikuar më: 11:28 19-09-2023

Ish reperi Fero po e vazhdon ritmin e jetës së tij ndryshe pas përkushtimit të tij ndaj fesë islame. Heqja dorë nga muzika dhe TikTok, dy burimet që i sillnin të ardhura ka bërë që ish reperi të kërkojë shtigje të reja. Fero i është futur biznesit të kriptovalutave, pasi këtë e konsideron punë “hallall” në përputhje me parimet e fesë islame.

Article Logic
Execution time: 0.0033559799194336