INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas 6 vitesh lidhje, ndahet çifti i famshëm i showbizit shqiptar!

Pas 6 vitesh lidhje, ndahet çifti i famshëm i showbizit shqiptar!

Publikuar më: 22:26 11-06-2021

Amos Zaharia aktori i njohur shqiptar ose siç shumë e njohin si djali i aktores Yllka Mujo duket se i ka dhënë fund lidhjes së tij disavjecare me këngëtaren Gigliola Haveriku.

Asokohe Amos dhe Gigliola shiheshin kudo bashke madje edhe në intervista. Madje ata e kishin zyrtarizuar marrëdhënien e tyre edhe me pëlqimin e prindërve.

Por duket se çdo gjë ka marrë fund. Ata kanë fshirë fotot nga Instagrami dhe nuk e ndjekin me njëri-tjetrin. Madje edhe burime për Afterparty.al i konfirmojnë zërat dhe nuk dihet arsyeja e ndarjes.

Ndërkohë Gigliola tashmë prej pak kohësh është pjesë e “E diell” në Top Channel

Article Logic
Execution time: 0.0074191093444824