INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Parashikimi i vitit 2017 për shenjën e gaforres sipas Yasmin Boland

Parashikimi i vitit 2017 për shenjën e gaforres sipas Yasmin Boland

Publikuar më: 12:50 05-01-2017
Intv.al  ju sjell parashikimin e vitit 2017,  për shenjën e gaforres  në fusha të ndryshme, sipas astrologes Yasmin Boland, autore e librave ‘Astrology‘ dhe  ‘Moonology’.
Gjatë vitit 2017 gaforret  do e kalojnë bukur kohën e tyre të lirë dhe do rriten nga ana profesionale. 
 
Sekreti juaj për vitin 2017:
Sekreti i suksesit tuaj këtë vit është se ju e dini rrugën për t’u bërë të pasur dhe jeni të gatshëm për të marrë një udhëtim  drejt suksesit këtë vit. Intv.al shton se gaforret  janë të sigurt për atë që bëjnë dhe kjo do i bëjë ata të jenë  më të mirët në punën e tyre.
 
Financat:
Këtë vit duhet të keni kujdes me fitimet dhe harxhimet tuaja. Ëngjëjt tuaj të parave janë: Raziel dhe Uriel. Raziel  do ju ndihmojë të shkëlqeni për të bërë para, ndërsa  Uriel për t’i kursyer ata.
 
Dashuria: 
Këtë vit do keni Pluto në zonën tuaj të dashurisë, i cili do ju ndihmojë të reflektoni më shumë rreth ndjenjave tuaja të dashurisë për dikë. Në vend që të kontrolloni të tjerët, ekuilibroni shikoni gjendjen tuaj emocionale. Si përfundim: Do jeni një i dashuruar i paqëndrueshëm!
 
Burimi: Mamamia
Përshtati: Anisa Bega
 
 
Article Logic
Execution time: 0.0075359344482422