INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pandora thyen limitet në muzikë. Ja çfarë ka bërë ajo

Pandora thyen limitet në muzikë. Ja çfarë ka bërë ajo

Publikuar më: 18:51 06-01-2019

Versioni më i fundit i Pandorës i aplikacionit të saj iOS përfshin një aplikacion të ri që është integruar në mënyrë të përsosur në përvojën e Apple Watch. "Nga dora juaj, do të jeni në gjendje të kontrolloni të gjitha këngët që po luani aktualisht në Pandora, por edhe më mirë është se aplikacioni Pandora i Apple Watch përfshin rishikimin në linjë, kështu që mund të lini telefonin tuaj në shtëpi dhe të dëgjoni në një listë dëgjimi gjatë kësaj kohe.
Vetëm konsumatorët që paguajnë Pandorën po e marrin këtë funksion, kështu që ju duhet të abonoheni në Pandora Plus ose Pandora Premium - konkurrentja e plotë e firmës Spotify / Apple Music - për të dëgjuar muzikë në Apple Watch. Aplikacioni Apple Watch i Spotify nuk ofron ende mundësi dëgjimi jashtë linje. Gjithashtu, Pandora përfiton nga ekrani i tërë në serinë e fundit të Apple Watch 4, ndërsa aplikacioni i Spotify ende nuk duket i optimizuar për modelet e mëparshme. As nuk do t'ju lejojë të transmetoni muzikë me një lidhje të dhënash celulare të Apple Watch.
Kur e hapni atë, do të shihni tekstin që thotë se Pandora automatikisht do të sinkronizojë muzikën kur është afër iPhone-it tuaj. Thumbprint Radio e bëri rrugën e saj, por nuk është plotësisht e qartë se si të zgjedhësh se çfarë muzikë ruhet në Watchin e Apple.

Article Logic
Execution time: 0.0034029483795166