INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak, Luizi dhe Jori njiheshin para se të futeshin në Big Brother: Kiara nuk është ashtu siç mendon ti…

Pa prisni pak, Luizi dhe Jori njiheshin para se të futeshin në Big Brother: Kiara nuk është ashtu siç mendon ti…

Publikuar më: 13:25 27-03-2023

Mbrëmjen e djeshme, teksa banorët kanë qenë në oborr, një deklaratë e Luizit ka tërhequr vëmendjen. Mes të qeshurash, ai ka ngacmuar Jorin duke i thënë t’i tregojë të gjithë banorëve si janë njohur ata kohë më parë.

E vendosur në siklet Jori ka buzëqeshur duke thënë që është diçka që ka ndodhur shumë kohë më parë.

‘O Jor, a ti tregojmë gjithë shtëpisë se ku jemi njohur ne të dy më përpara?’- e pyeti Jori, ndërsa Jori tha përballë kamerave:

“O Kiara ka qenë një gjë shumë kohë më përpara dhe nuk ka lidhje fare me atë që thotë Luizi”.

Ende nuk dihet çfarë fshihet pas këtyre deklaratave. Jori në shtëpi shpesh here ka krijuar rrengje për banorët dhe mbase ky mund të jetë thjesht rrengu i rradhës.

Article Logic
Execution time: 0.0032749176025391