INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak, Butrinti qenka i lidhur e ne se dinim? DETAJI që ngriti dyshime dhe bëri lëmsh fansat

Pa prisni pak, Butrinti qenka i lidhur e ne se dinim? DETAJI që ngriti dyshime dhe bëri lëmsh fansat

Publikuar më: 13:30 15-02-2024

Butrint Imeri është një këngëtar shumë i dashur për publikun, por padyshim që fanset më të shumta të tij janë vajza. Këngëtari ka qenë për shumë kohë mjaft i komentuar për lidhjet e tij me disa nga vajzat e showbizit shqiptar, shumicën prej të cilave nuk i ka pranuar kurrë.

Por mesa duket ai nuk qenka vetëm këtë vit. Ka qenë vetë këngëtari i cili ka ngritur dyshime mbi marrëdhënien e tij me postimin e fundit. Butrinti ka postuar një Instastory ku ka uruar dikë mjaft special në jetën e tij sot që data shënon 14 shkurt. Në story ai shkruan:

"Happy Valentine’s Day Baby!"

-640-0-65cdbdc56ad14.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.003230094909668