INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Oriola Marashi vishet me fustan të bardhë nusërie, Eros Grezda nuk “përmbahet”, ja ç’ka bërë! [VIDEO]

Publikuar më: 15:32 25-08-2020

Futbollisti Eros Grezda dhe modelja Oriola Marashi janë një prej çifteve më të përfolura kohët e fundit. Ata të dy janë vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes me komentet për njëri tjetritn dhe fotot që shpërndajnë herë pas here në rrjetet sociale.

Oriola ndodhet së fundmi në Cappadocia në Turqi ku mesa duket po punon për një set të ri fotografik. Në disa video të postuara në instagram ajo shfaqet me fustanin e bardhë dhe duket shumë e bukur.

Videos së saj nuk ka mundur dot ti rezistojë as Erosi i cili e ka ripostuar në instastory ndërsa e shoqëron me këngën “Un amor” (Një dashuri), të Gipsy King. Futbollisti e ka shprehur edhe më herët dashurinë për modelen me komente të ndryshme në fotot e saj.

 

Article Logic
Execution time: 0.0065319538116455