INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! “Dhelpër dinake” i dedikohet asaj?  LOREDANA ironizon me këngën e re të MOZZIK! Shihni ç’ka thënë! [FOTO]

Nuk pritej! “Dhelpër dinake” i dedikohet asaj? LOREDANA ironizon me këngën e re të MOZZIK! Shihni ç’ka thënë! [FOTO]

Publikuar më: 18:05 10-11-2019

Para pak ditësh, Mozzik publikoi klipin e tij më të fundit, “Dhelpër dinake”, dhe shumë fansa të tij mendojnë se kënga i kushtohet Loredanës. Ndarja mes të dyve ka qenë e hidhur, dhe teksti sikur të bën ta mendosh vërtet një gjë të tillë: “Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate. Jena lodh tu bo debate. Ti moj dhelpën dinake, dhelpën dinake. S’ka ma debate, kaq e pate. Hiqmu prej qafe”, është refreni i këngës.

Ndërkohë që të gjithë mendojnë se kënga është për Loredanën, reperja mesa duket e ka marrë me shumë sportivitet këtë gjë. Teksa komentonte me një shokun e saj në Instagram, Loredana e ka cilësuar veten e saj si ‘dhelpër’.

Sipas “Telegrafit”, në një postim, Loredana shkruan duke qeshur “Unë jam dhelpër”, ndërsa ai ja ka kthyer “Të paktën dikush po pretendon”.

gara.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032930374145508