INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk arriti të triumfonte në Festivalin e Këngës, Elvana Gjata bën reagimin thumbues: Arilena nuk është faji yt…[FOTO]

Nuk arriti të triumfonte në Festivalin e Këngës, Elvana Gjata bën reagimin thumbues: Arilena nuk është faji yt…[FOTO]

Publikuar më: 11:38 24-12-2019

Pas shumë polemikave që ka shkaktuar Festivali i Këngës në RTSH, ka reaguar më në fund edhe Elvana Gjata, e cila u përfol për javë me rradhë se do të fitonte këtë çmim të madh. Përmes një postimi në Instagram, Elvana i ka thënë Arilenës se nuk është faji i saj dhe i ka uruar suksese. Po ashtu, ajo ka falenderuar fansat e saj. Ndërkaq, Elvana ka thumbuar edhe vlerësimin e jurisë, duke u shpreh se dashurinë nuk ia ndal as 2 pikëshi që i ka dhënë Mikaela.

“Refuzoj te flas ne keto raste, por me duhet ta bej… Arilena… nuk eshte faji yt dhe te uroj me gjithe zemer vetem sukses! Dua te falenderoj te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen por dhe fansat e rinj Europiane per dashurine,mbeshtetjen qe me keni dhene qe diten qe #metana doli! I kam pare te gjitha sondazhet e ju kam pare te kendoni e kerceni kengen me syte e mij cdo dite, e ju pashe dhe ne salle me duart lart! Ju kam degjuar kur therrisni emrin tim plot zjarr ne festivale ne Diaspore dhe ne Prishtine,e degjova dhe dje ne Tirane si kurre me pare ne jeten time!Zemra plot! Kam punuar fort e do punoj deri sa te kem fryme!Puna sme ka hedhur poshte kurre, as balta e helmi,me apo pa porosi! Flm jurise europiane per vleresimin maximalU gezova shume! Dashni me fal as 2 pikeshi Mikaeles s’mundet me ma ndal! Pranojeni jeten ME TANA Gezojeni jeten ME TANA Mezi pres projektet e reja”, shkruan Elvana.

View this post on Instagram

Refuzoj te flas ne keto raste, por me duhet ta bej... Arilena... nuk eshte faji yt dhe te uroj me gjithe zemer vetem sukses?! Dua te falenderoj te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen por dhe fansat e rinj Europiane per dashurine, mbeshtetjen qe me keni dhene qe diten qe #metana doli! I kam pare te gjitha sondazhet e ju kam pare te kendoni e kerceni kengen me syte e mij cdo dite, e ju pashe dhe ne salle me duart lart! Ju kam degjuar kur therrisni emrin tim plot zjarr ne festivale ne Diaspore dhe ne Prishtine,e degjova dhe dje ne Tirane si kurre me pare ne jeten time! Zemra plot! Kam punuar fort e do punoj deri sa te kem fryme!Puna sme ka hedhur poshte kurre, as balta e helmi, me apo pa porosi! Faleminderit jurise europiane per vleresimin maximal?U gezova shume! Dashni me fal as 2 pikeshi Mikaeles s’mundet me ma ndal! Pranojeni jeten ME TANA Gezojeni jeten ME TANA Mezi pres projektet e reja???

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Article Logic
Execution time: 0.0025930404663086