INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW/ Noizy konfirmon bashkëpunimin me reperin gjerman, zbulon një pjesë të këngës [VIDEO]

WOW/ Noizy konfirmon bashkëpunimin me reperin gjerman, zbulon një pjesë të këngës [VIDEO]

Publikuar më: 13:21 21-05-2019

Noizy është një ndër reperat më të suksesshëm dhe të dashur në Shqipëri dhe jashtë saj.

Së fundmi në llogarinë e tij të Instagramit ka postuar një video në të cilën zbulon një pjesë të kësaj kënge, e cila pritet të lancohet së shpejti.

Bashkëpunimi i tij është me një reper të njohur gjerman, Gzuz.

Poshtë videos së postuar reperi ka shkruar:
“Bark bark who’s ready do.”

Ju rikujtojmë se kënga e tij më e fundit është “Sekreti i bukur”, por le të presim lancimin e këngës më të re me të cilën po punon.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Bark bark ? who’s ready do. Ft @gzuz187_official ?‍♂️ yooo somebody call @rvchet

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Article Logic
Execution time: 0.010057926177979
array(1) { ["section"]=> string(84) "noizy-konfirmon-bashkepunimin-me-reperin-gjerman-zbulon-nje-pjese-te-kenges-vi-94293" }