INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups! Bebe mos harrove gjë të depilosh sqetullat në mes të plazhit? [FOTO]

Ups! Bebe mos harrove gjë të depilosh sqetullat në mes të plazhit? [FOTO]

Publikuar më: 11:36 21-05-2019

bebe Rexha është padyshim një prej këngëtareve shqiptare e cila ka pushtuar tregun muzikor amerikan.

E teksa jemi mësuar t'a shohim Bebe gjithmonë të kuruar në tapetin e kuq apo koncerte të ndryshme, këngëtarja nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj dhe momente nga jeta e përditshme ku vishet shum♪7 thjesht dhe shfaqet totalisht pa make up dhe disi e shkujdesur.

Së fundmi Bebe ka postuar një video në Instastories teksa ndodhej në plazh, por ajo që vumë re menjëherë ishin qimet në sqetullat e këngëtares.

Duket se këngëtarja nuk e ka vrarë shumë mendjen për këtë gjë dhe e ka postuar videon gjithsesi. 

fqewfqew.jpg

1deedqwes.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074160099029541
    array(1) { ["section"]=> string(75) "ups-bebe-mos-harrove-gje-te-depilosh-sqetullat-ne-mes-te-plazhit-foto-94295" }