INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njihet si fashionista, por Lori Hoxha sapo pranoi publikisht se i vjedh rrobat! [FOTO]

Njihet si fashionista, por Lori Hoxha sapo pranoi publikisht se i vjedh rrobat! [FOTO]

Publikuar më: 15:52 03-11-2018

Ajo njihet si një prej vajzave më influencuese të showbiz-it shqiptar dhe sigurisht si një prej vajzave me më shumë stil.

Këtë e shohim qartë në Instagramin e Lori Hoxhës, të cilën e shohim gjithmonë të vishet me Gucci apo Balenciaga.

E megjithatë edhe pse ka shumë stil dhe “e urrejmë” garderopën e saj e cila duket se nuk ka fund, Lori vetë sapo pranoi se në fakt shumë prej rrobave në fakt i vjedh nga motra e saj më e vogël Redia Hoxha.

Nëpërmjet pyetjeve në Instastories dikush, me shumë mundësi vetë motra e saj më e vogël, i ka shkruar:

“Gjithmonë ja vjedh rrobat Redias”

Lori është përgjigjur se në fakt motra e saj më e vogël ka koleksionin më të mirë të bluzave.

lori_redia_1.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077710151672363
    array(1) { ["section"]=> string(88) "njihet-si-fashionista-por-lori-hoxha-sapo-pranoi-publikisht-se-i-vjedh-rrobat-foto-77528" }