INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Roza Lati dhe Stine kapen ‘MAT ‘ së bashku! Kalojnë natën në klub striptizmi [FOTO]

Roza Lati dhe Stine kapen ‘MAT ‘ së bashku! Kalojnë natën në klub striptizmi [FOTO]

Publikuar më: 17:27 03-11-2018

Kanë qenë padyshim një prej çifteve më të komentuara të showbiz-it dhe kur kanë qenë së bashku, po ashtu dhe pas ndarjes.

Roza Lati dhe Stine janë ndër të rallat çifte në showbizz që kanë ditur të mbajnë një mardhënie shoqërore dhe pas ndarjes.

Të dy i kemi parë së bashku të konkurojnë si partnerë në kërcim në “Dance With Me”, e megjithatë së fundmi duket se dyshja janë bashkaur sërish, por këtë herë në një klub striptizmi.

“Robiz.al" shkruan se dyshja e kanë kaluar natën e Halloween në të njëjtin ambient, megjithatë nuk dihet nëse janë takuar me njëri-tjetrin.

roza_lati1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0066871643066406