INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian me bikini sipër elefantit! Pse ka zgjedhur këtë lloj veshje vallë? [FOTO]

Kim Kardashian me bikini sipër elefantit! Pse ka zgjedhur këtë lloj veshje vallë? [FOTO]

Publikuar më: 13:34 03-11-2018

Kur vjen puna për të hipur në elefant, Kim Kardashian e di vetë se çfarë duhet të veshi. Pikërisht atë që i rri më mirë.

Super ylli Kim Kardashian është fotografuar në një kopsht zoologjik në Bali, teksa kishte hipur mbi një elefant.

Ajo ishte e veshur bikni, ndërsa dukej tejet atraktive, duke nxjerrë në pah linjat e saj të trupit. Kim ndodhej në kopsht zoologjik së bashku me tre fëmijët e saj: North, Saint dhe Chikago.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

1.jpg2.jpg5.jpg5708138-0-image-a-54_1541189075935.jpg4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083138942718506
    array(1) { ["section"]=> string(90) "kim-kardashian-me-bikini-siper-elefantit-pse-ka-zgjedhur-kete-lloj-veshje-valle-foto-77522" }