INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një makinë kafeje prej ari e diamanti, e dini sa kushton…[FOTO]

Një makinë kafeje prej ari e diamanti, e dini sa kushton…[FOTO]

Publikuar më: 12:18 23-10-2018

Ju kishte shkuar ndonjëherë në mendje që makina e cila bën kafen tuaj të jetë prej ari. Kjo është realitet pasi është krijuar makina e kafesë e përbërë nga ari i bardhë dhe diamantë.

Makina e kafesë është e përbërë nga ari i bardhë 18 karat, diamantë dhe e veshur me fibra karboni.

Makina është përshtatur për të prodhuar edhe kafe me shije të fortë.

Po mendonit për çmimin e saj? Makina e kafesë e quajtur Espresso Veloce Royal arrin vlerën prej 187 mijë eurosh. Si mendoni një shije e hidhur???

Më mirë shiheni në këto foto:

6.PNG

5.PNG

4.PNG

3.PNG

2.PNG

1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0073890686035156