INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga Santorini, Rozana Radi shfaqet topless [FOTO]

Nga Santorini, Rozana Radi shfaqet topless [FOTO]

Publikuar më: 14:02 14-08-2019

Rozana Radi është një ndër personazhet më të njohur të ekranit shqiptar. Ajo njihet në disa fusha si muzikë, aktrim, biznes dhe televizion.

Është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke ndarë me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme, po ashtu është edhe padyshim një humoriste e denjë.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shfaqet në plazh gjysëm e zhveshur teksa mbulon gjoksin e saj me kapele.

rozi.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0053870677947998